Koper, 9. in 10. julij - Včeraj in danes je Univerza na Primorskem gostila rektorja ohridske univerze University of Information Science and Technology "St. Paul The Apostle" z Ohrida, prof. dr. Ninoslava Marino.

sreda, 10. julij 2019

Iščete zaposlitev?

UP zaposli mlade raziskovalce

Javni razpis, s katerim Univerza na Primorskem izbira kandidate za mlade raziskovalce (MR), ki se bodo na univerzi zaposlili oziroma usposabljali največ štiri leta oziroma za obdobje pridobivanja doktorata znanosti, je podaljšan. Rok prijave je 19. julij 2019. Zainteresirani se lahko prijavijo na prosta mesta MR pri izbranih mentorjih -  doc. dr. Viti Poštuvan, prof. dr. Štefanu Bojnecu in prof. dr. Diegu De Leu - v okviru znanstvenih ved na raziskovalnih področjih: psihiatrija, ekonomija in javno zdravstvo.