Koper, 19. oktober 2017 - V Pokrajinskem muzeju v Kopru sta danes potekali dve doktorski promociji. V prvi skupini je prorektorica doc. dr. Sonja Rutar promovirala devet kandidatov in kandidatk. Pet jih je podiplomski študij zaključilo na Pedagoški fakulteti, dva na Fakulteti za humanistične študije, po eden pa na Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije in na Fakulteti za turistične študije – Turistici. Univerza na Primorskem šteje z njimi tako že 215 doktorjev znanosti.

Objavljamo imena promovirancev z naslovi njihovih disertacij in imeni mentorjev ter povezavami do kratkih življenjepisov novih doktorjev znanosti (klik na ime) in povzetkov disertacij (klik na naslov):

Glej tudi novico o današnji popoldanski promociji Po današnjih promocijah Univerza na Primorskem šteje 224 doktorjev znanosti.

Foto: Alen Ježovnik