četrtek, 3. oktober 2019

Erasmus dnevi 2019 | Erasmusdays 2019

Si želiš na izmenjavo v države EU ali celo Rusijo, na Kitajsko, Brazilijo, Avstralijo?

Med 10. in 12. oktobrom 2019 bodo v Evropi potekali Erasmus dnevi. Pri izvedbi sodeluje tudi Univerza na Primorskem, ki bo v ta namen naslednji četrtek, 10. oktobra 2019, izvedla dogodek Erasmus dnevi 2019 | Erasmusdays 2019. Prireditev bo potekala v avli palače Armerija med 14. in 16.15 uro.

From 10 to 12 October 2019 Erasmus Days will be held all around the Europe. The University of Primorska also participates at the event organizing the »Erasmusdays 2019« next Thursday, 10 October 2019. The event will be held at the lobby of Armeria Palace between 2pm and 4.15pm.

Namen #ErasmusDays je s številnimi aktivnostmi doseči čim večje število ljudi, širiti pozitivne učinke programa Erasmus+ in ozavestiti pomen mednarodne mobilnosti, mednarodnega sodelovanja ter širjenja znanja, s čimer izboljšujemo kakovost izobraževanja. Slovenska nacionalna agencija programa Erasmus+, CMEPIUS, bo zbrala vtise vseh dogodkov, ki se bodo zvrstili med 10. in 12. oktobrom, in jih posredovala koordinatorjem vseevropske spletne strani www.erasmusdays.eu. Naš dogodek bo skupaj z drugimi postavljen na zemljevid Evrope in promoviran tudi izven meja Slovenije.

Na UP tako vabimo vse zainteresirane študente, da se nam v četrtek, 10. oktobra, med 14. in 16.15 uro pridružite na prireditvi, saj boste iz prve roke izvedeli, kam vse se lahko podate na Erasmus+ izmenjavo v času vašega študija. Seznam držav, s katerimi ima naša univerza v okviru programa sklenjene sporazume o izmenjavi, je na voljo prek povezave: https://www.upr.si/sl/mednarodno/sporazumi-in-clanstva/sporazumi-erasmus.

Z vami bodo svoje izkušnje delili študenti, ki so se Erasmus+ izmenjave že udeležili, na delavnici pa boste dobili uporabne nasvete za čimboljšo pripravo na študijsko izmenjavo in nepozabno življenjsko izkušnjo.

Za zaključek smo vam pripravili sladko presenečenje!

NAGRADNA IGRA

Sodelujte tudi sami v akciji #ErasmusDays! Ujemite utrinek na predstavljeni prireditvi v Kopru v svoj objektiv in ga objavite na družabnih omrežjih Facebook in Instagram s pripisom #ErasmusDaysUP. Tri najbolj izvirne bomo nagradili. Če si pa želite ogledati utrinke dogajanja v okviru akcije Erasmus dnevi, to lahko storite z vnosom označbe #ErasmusDays v spletnih družbenih omrežjih.

Students who have already attended the Erasmus+ Mobility will share their experiences with you. As well, at the workshop you will receive useful tips for the best possible preparation for attending the study mobility abroad.

There will be as well a sweet surprise prepared for you!

UPLOAD YOUR BEST PHOTO AND WIN

You are kindly invited to participate in the #ErasmusDays campaign yourself! Capture a moment connected with mobility experience on our described event in Koper in your camera and post it on Facebook and Instagram with #ErasmusDaysUP. The three most original ones will be awarded. If you want to see the photo moments published within the Erasmus Days campaign, you can do so by typing #ErasmusDays at online social networks.