sreda, 19. september 2018

Mednarodni konferenci na UP PEF

Mednarodni znanstveni sestanek "Inovativno poučevanje in učenje"

Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta v sodelovanju z Univerzo v Kragujevcu, Pedagoško fakulteto iz Užica in Jagodine (Srbija) v petek, 21. septembra 2018, vabi na 14. mednarodni znanstveni sestanek Inovativno poučevanje in učenje, ki bo potekal v prostorih UP PEF.

Program

Konferenca "Izzivi in priložnosti za inovativne oblike poučevanja in učenja z uporabo IKT"

Ob izteku projekta Inovativne in prožne oblike učenja in poučevanja v pedagoških študijskih programih vse tri univerze prijaviteljice, Univerza v Ljubljani, Univerza v Mariboru in Univerza na Primorskem, pripravljajo skupno zaključno konferenco z naslovom Izzivi in priložnosti za inovativne oblike poučevanja in učenja z uporabo IKT.

Konferenca bo potekala v petek, 28. septembra 2018, v hotelu Bernardin v Portorožu.

Več informacij in prijava