Koper, 19. oktober 2017 - V Pokrajinskem muzeju v Kopru sta danes potekali dve doktorski promociji. V drugi skupini je prorektor izr. prof. dr. Boris Kavur promoviral devet kandidatov in kandidatk. Po trije so podiplomski študij tretje stopnje zaključili na Fakulteti za humanistične študije in na Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije, dva na Fakulteti za management in eden na Pedagoški fakulteti. Na Univerzi na Primorskem je tako do danes uspešno pridobilo najvišji znanstveni naziv doktor ali doktorica znanosti že 224 študentov.

Objavljamo seznam promovirancev z naslovi njihovih disertacij in imeni mentorjev ter povezavami do kratkih življenjepisov novih doktorjev znanosti (klik na ime) in povzetkov disertacij (klik na naslov):

Glej tudi novico o dopoldanski promociji Devet novih doktorjev znanosti Univerze na Primorskem.

Foto: Alen Ježovnik