petek, 10. november 2017

Študij na UP | Study offer

Izšla je nova, večjezična publikacija "Study offer 2018/2019", v kateri je v kar šestih jezikih predstavljena ponudba študija na vseh treh stopnjah: dodiplomski, podiplomski 2. stopnji in podiplomski 3. stopnji.

Šest fakultet Univerze na Primorskem: Fakulteta za humanistične študije, Fakulteta za management, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije, Pedagoška fakulteta, Fakulteta za turistične študije - Turistica in Fakulteta za vede o zdravju v publikaciji predstavlja svoje študijske programe. V njej so zbrane tudi druge, uporabne informacije o vpisnih postopkih, namestitvi, o Štipendijskem skladu, ki ga ima Univerza na Primorskem kot edina slovenska univerza, obštudijskih dejavnostih itd. Brošuro je izdala Založba Univerze na Primorskem.

Publikacija je dostopna prek naslednjih povezav:

FlipBook | PDF | FlipBook for iPad