Spoštovane in spoštovani,

z velikim veseljem vam sporočam, da bomo v petek, 24. marca 2017, v protokolarni dvorani Sv. Frančiška Asiškega v Kopru na Martinčevem trgu, v okviru prvega skupnega srečanja Rektorske konference Republike Slovenije in Rektorske konference Madžarske gostili najvišja predstavnika s področja visokega šolstva obeh držav, ministrico dr. Majo Makovec Brenčič in ministra dr. Lászla Palkovicsa. Srečanje ministrov, 4 slovenskih in 15 madžarskih univerz, veleposlanikov in drugih uglednih gostov organizira Univerza na Primorskem, ki predseduje Rektorski konferenci Republike Slovenije.

Program srečanja

Prisotnost predstavnikov medijev je predvidena v času od 9.30 do 10.00 ure, ko bodo prisotne pozdravili:

Foto-termin je predviden ob 9.55 uri!

Uradni jezik konference je angleščina. Predstavnice in predstavniki medijev lahko svojo prisotnost potrdite do četrtka, 23. 3. 2017, do 15. ure na e-naslov: mirella.baruca@upr.si.