četrtek, 14. junij 2018

UP FHŠ Zagovor doktorske disertacije

Doktorsko disertacijo bo zagovarjal študent doktorskega študijskega programa 3. stopnje Arheologije Fakultete za humanistične študije Univerze na Primorskem (UP FHŠ) Josip Višnjić. Podrobnosti v nadaljevanju.

Josip Višnjić bo doktorsko disertacijo z naslovom »Arhitektonski razvoj istarskih srednjevjekovnih feudalnih utvrda: primjena metode ''arheologije arhitekture'' prilikom analize razvoja utvrda /Arhitekturni razvoj srednjeveških istrskih fevdalnih utrdb: uporaba metode ''arheologije arhitekture'' pri analizi razvoja utrdb« pod mentorstvom prof. ddr. Mitje Guština in somentorstvom doc. dr. Zrinke Mileusnić. zagovarjal v ponedeljek, 18. junija 2018, ob 15. uri, v predavalnici Levant 1, Titov trg 5, Koper.