Univerza na Primorskem vas v Mednarodnem tednu 2018 v sodelovanju z Veleposlaništvom Izraela vljudno vabi na odprtje gostujoče razstave »Izrael, zibelka inovacij«. Udeležence bosta pozdravila prorektorica UP, doc. dr. Sonja Rutar, in gospod Boštjan Kočar, predsednik Slovensko-izraelskega poslovnega kluba.

Pričakujemo vas v torek, 15. maja 2018, ob 11.45 v avli palače Armerija Univerze na Primorskem na Titovem trgu 4 v Kopru.

Razstava bo na ogled do 15. junija 2018.

In the frame of the International Week 2018, the University of Primorska in cooperation with the Embassy of Israel welcomes you to the opening of the exhibition “Israel – Cradle of Innovation”. The exhibition will be opened by the Vice Rector of the University of Primorska Assist. Prof. Dr. Sonja Rutar and the President of the Slovenia-Israel Business Club Mr. Boštjan Kočar.

You are cordially invited to join us on Tuesday, May 15, 2018, at 11.45 a. m. in Armeria Palace, Tito square 4 in Koper.

The exhibition will be on display until June 15, 2018.