novice-vpis

2017 2016 2015 2014
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

VPIS UP objavlja prosta mesta za tujce (državljane držav, ki niso članice EU in za Slovence brez slovenskega državljanstva).

Objavljamo seznam prostih vpisnih mest za drugi prijavni rok za vpis v prvi letnik v študijskem letu 2017/2018 na Univerzi na Primorskem za slovenske državljane in državljane držav članic Evropske unije.

Na Univerzi na Primorskem bo med 1. in 15. avgustom 2015 odprt drugi prijavni rok za Slovence brez slovenskega državljanstva in tujce (iz držav, ki niso članice EU). Kandidati lahko oddajo svoje prijave za vse študijske programe Univerze na Primorskem, razen za študijske programe Turiezm (UN) na UP Fakulteti za turistične študije – Turistici, Zdravstvena nega (redni, Izola) na UP Fakulteti zdravstvene nega in Biopsihologija na UP Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije, pri katerih so prosta mesta za tujce že zapolnjena.

Prijave lahko oddate preko spletnega postala: http://portal.evs.gov.si/prijava/

UNIVERZA NA PRIMORSKEM na podlagi 40. člena Zakona o visokem šolstvu RS, Pravilnika o razpisu za vpis in izvedbi vpisa v visokem šolstvu in pridobljenega soglasja Vlade RS dne 10. 3. 2017 objavlja

RAZPIS ZA VPIS  V MAGISTRSKE ŠTUDIJSKE PROGRAME 2. STOPNJE IN DOKTORSKE ŠTUDIJSKE PROGRAME 3. STOPNJE V ŠTUDIJSKEM LETU 2017/2018

Visokošolska prijavno-informacijska služba Univerze na Primorskem objavlja Analizo prijave in vpisa na UP v študijskem letu 2016/17.

Analiza_prijav-vpisa_2016-17-2.pdf

Predstavljamo vam našo novo informativno brošuro "Postani UP! Informacije o študiju na Univerzi na Primorskem".