novice-vpis

2017 2016 2015 2014
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Usposabljanje je namenjeno tutorjem (učitelji in študenti), ter ostalim zaposlenim (visokošolskim učiteljem in sodelavcem ter strokovnim delavcem) na Univerzi na Primorskem, ki se pri svojem delu srečujejo s tujimi študenti.
Objavljamo prosta vpisna mesta za prijave v 3. prijavnem roku za vpis v študijskem letu 2015/2016. Tretji prijavni rok bo potekal med 1. in 5. oktobrom 2015. Kandidati svoje prijave oddajo elektronsko preko spletnega portala eVŠ.
Univerza na Primorskem s tem javnim pozivom vabi vse študente, vpisane v študijske programe 1., 2. ali 3. stopnje na UP ali kandidate za vpis v študijske programe UP 1., 2. ali 3. stopnje, da se prijavijo na ta javni poziv in tako izrazijo svoj interes za vključitev v sklad. Rok za oddajo vlog je 14. 10. 2015.
Vljudno vabljeni brucke in bruci ter študentke in študenti naše univerze na dogodek: »Pozdrav bruckam in brucem Univerze na Primorskem«, ki bo potekal na prvi študijski dan - v četrtek, 1. oktobra 2015, med 10. in 13. uro, na Titovem trgu v Kopru (v primeru dežja pa v Taverni).
Izbirni postopek bo končan do 24. septembra 2015. Vsak kandidat bo po pošti prejel sklep o rezultatu izbirnega postopka na naslov, ki ga je v prijavnem obrazcu na eVŠ portalu navedel kot naslov za obvestila. Sezname sprejetih kandidatov visokošolske prijavno-informacijske službe pošljejo tudi visokošolskim zavodom, ki sprejete kandidate povabijo k vpisu na fakulteto.
Objavljamo prosta vpisna mesta za prijave v 2. prijavnem roku za vpis v študijskem letu 2015/2016. Drugi prijavni rok bo potekal med 21. in 28. avgustom 2015. Kandidati svoje prijave oddajo elektronsko preko spletnega portala eVŠ. V 2. prijavnem roku lahko svoje prijave oddajo tisti, ki niso oddali prve prijave in pa tisti, ki s prvo prijavo niso bili sprejeti v nobenega od želenih študijskih programov.
V skladu s prvim odstavkom 10. člena Pravilnika o razpisu za vpis in izvedbi vpisa v visokem šolstvu, po preteku 1. roka za prijavo na razpis, objavljamo Prijave (prve želje) za vpis v prvi letnik za študijsko leto 2015/16.
Predstavljamo vam našo informativno brošuro "Postani UP! Informacije o študiju na Univerzi na Primorskem".
Predstavljamo vam našo najnovejšo informativno brošuro v angleškem jeziku "GO UP! University of Primorska Study Offer in English Language
Svoje izkušnje bo z vami delila Teja Cimperman, v petek, 20. februarja 2015 ob 10.00 uri, v predavalnici Maestral 2, na UP FHŠ.
Z današnjim dnem se lahko kandidati za vpis prijavijo na razpisana mesta na dodiplomske študijske programe.
petek, 30. januar 2015

RAZPIS ZA VPIS 2015/16

Objavljamo Razpis za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2015/2016
Univerza na Primorskem bo za informativni dan, v petek, 13. 2. 2015, organizirala brezplačni avtobusni prevoz na relaciji Murska Sobota – Maribor – Celje – Ljubljana – Postojna – Koper – Izola – Portorož (in povratek). E-prijave zbiramo do vključno 9. 2. 2015.