četrtek, 9. november 2017

Novost pri študentskih izkaznicah - Evropska mladinska kartica EYCA

Kaj je Evropska mladinska kartica?

Študentske izkaznice UP bodo z letošnjim študijskim letom nudile ugodnosti, ki izhajajo iz evropskega programa EYCA.

Evropska mladinska kartica je identifikacijska kartica za mlade, ki dokazuje, da je imetnik/ca mlajši/a od 30 let in da je član/ica evropskega programa, ki združuje preko 60 tisoč ugodnosti po Evropi.

Trenutne ugodnosti programa Evropske mladinske kartice so dostopne na www.mladinskakartica.si/ugodnosti, Univerza na Primorskem pa je v program pristopila za daljše časovno obdobje.

Za redno obveščenost o ugodnostih vabimo študente Univerze na Primorskem k namestitvi aplikacije za pametne telefone, ki je dostopna na www.mladinskakartica.si/app.

Za dodatna vprašanja v povezavi z ugodnosti in programom Evropske mladinske kartice, prosimo kontaktirajte info@mobin.si.